Úvod » Vůně a Dárky » Vůně do bytu Spreje » NOBILIS TILIA Porcelánová elektrická aroma lampa 1 ks


        

NOBILIS TILIA Porcelánová elektrická aroma lampa 1 ks

Lightlia porcelánová elegantní aromalampa z bílého porcelánu s jemným dekorem dotváří relaxační atmosféru

není skladem

 

Dostupnost: PRODUKT VYPRODÁN
Číslo produktu: T0322
Výrobce: Nobilis Tilia
EAN kód: 8595100286277
naše cena bez DPH: 1 147,9 Kč (43,6 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
1 389,0 Kč (52,8 EUR)

PORCELÁNOVÁ ELEKTRICKÁ AROMALAMPA - Nobilis Tilia

Popis PORCELÁNOVÉ ELEKTRICKÉ AROMALAMPY:

Elegantní aroma lampa z bílého porcelánu s jemným dekorem inspirovaným květinami dotváří relaxační atmosféru a navozuje pocit čistoty a jednoduchosti. Vrchní barevná část lampy připomíná okvětní kalich a vyzývá k přidání vonné esence, aby byl výsledný dojem dokonalý. Vonné molekuly vybraných éterických olejů nebo směsí se uvolňují šetrným kontrolovaným zahříváním, a tak si zachovávají všechny důležité vlastnosti. Lze si snadno představit kombinaci ladného designu a vhodného aroma do obývacího pokoje, ložnice, jednací místnosti či wellness salonu.

Použití
Vybraný 100% přírodní éterický olej nebo směs éterických olejů nakapejte do odpařovací části lampy a přístroj zapněte. Do aromalampy nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí aromalampy.

 

VIDEONÁVOD ZDE

 

 

 

Použití: Vybraný 100% přírodní éterický olej nebo směs éterických olejů nakapejte do odpařovací části lampy a přístroj zapněte. Do aromalampy nepatří rostlinné oleje. Podrobný návod k použití a čištění zařízení je součástí aromalampy.

Elektrický difuzér je výbornou pomůckou pro provonění vašeho domova a zajímavou alternativou k tradiční aromalampě.

Díky konstantní teplotě nedochází k přehřívání a denaturaci éterických olejů. Éterické oleje si tak zachovávají svou původní vůni i léčivé účinky. Vhodné pro použití v kancelářích a v dětském pokoji. Absolutně tichý provoz.

Užití: nalijte několik kapek do středu přístroje, zapojte do zásuvky a zapněte. Rozsvítí se světélko a během pár minut bude váš interiér příjemně provoněný.

Technické údaje:

Aromalampa je zhotovena z bílého porcelánu s integrovanou mírnou tepelnou rezistencí. Zdrojem světla je žárovka modelu E14 s výkonem 15 W (je součástí aromalampy).

Bližší parametry žárovky: Trubková žárovka, AR 15W 240V E14, 87 Im, 18 x 56 mm.

ON/OFF vypínač. Připojení na 220/240 V – 50/60 Hz.

Výška 28,5 cm, průměr 12,6 cm, váha 800 g. EC homologace.

 

Vhodný pro prostory od  40 - 100 m2.

 

Pro váš difuzér nabízíme originální francouzské vonné éterické oleje Cosbionat Dr. Valneuta v Bio kvalitě nebo éterické vonné oleje v Bio kvalitě zpracovávané české formou Nobilis Tillia, a aroma směsy švýcarské firmy Farfalla v Bio kvalitě. Vyberte si prosím Vaší oblíbenou vůni pro potěšení vašich smyslů nebo vůni pro léčebný účinek.