LASAPONARIA Olivové mýdlo Mák a Cypřiš 100 gr.

- Kompletní specifikace
- Komentáře 0
LASAPONARIA Olivové mýdlo Mák a Cypřiš 100 gr.Skladem99,0 Kč/ ks81,8 Kč bez DPH
LaSaponaria Olivové mýdlo bio - Mák a Cypřiš -100 gr.
Přírodní, ručně vyráběné mýdlo na obličej i tělo je založené na čisticí a vyživující síle extra panenského olivového oleje.
Esenciální oleje z citrónu a cypřiše mu dodávají skvělé tónující a regenerační vlastnosti.
Díky obsahu oleje z avokáda je pokožka po umytí krásně měkká a vyživená.
Semínka máku mají jemný peelingový efekt a pomáhají zbavit kůži odumřelých buněk a nastartovat její regeneraci.
Jeho šetrnou BIO kvalitu pocítíte na vlastní kůži a dosvědčuje ji i certifikace Cosmetici Biologici.
Zaměřeno na : Vyrobeno poctivou ruční prací
Při výrobě tuhých mýdel oživují v laSaponaria tradiční metodu studeného zmýdelnění. Kombinují ji s moderními poznatky a pečlivou kontrolou kvality. Zpracovanou hmotu nalijí do dřevěných forem a nechají ji přirozeně zrát.
CERTIFIKACE :
SLOŽENÍ : Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Persea Gratissima Oil, Papaver Somniferum Seed, Citrus Limon Peel Oil*, Cupressus Sempervirens Leaf Oil, Bixa Orellana Seed Extract, Sodium Phytate, Limonene, Citric Acid, Citral. (*z ekologického zemědělství)
![]()
LaSaponaria :
- Všechny produkty jsou 100% z přírodních a vysoce kvalitních surovin a navíc v BIO kvalitě.
- Stojí za ní silný příběh, který chce nejen prodávat produkty, ale především šířit osvětu.
- Podporuje sociální projekty, Fair trade a vše co dělá, dělá srdcem.
- Na maximum využívá lokální suroviny a spolupracuje s místními uvědomělými farmáři.
- Má etický dodavatelský řetězec bez pochybných surovin.
- Používá z velké části recyklované plasty nebo bioplasty a celkově stále inovuje své obaly k větší udržitelnosti.
- Všechny produkty jsou výsledkem řemeslné ruční výroby.
- Produkty nejen nádherně voní a vypadají, ale nabízí vysokou kvalitu za férovou cenu.
