Úvod » Přírodní kosmetika » INTIMNÍ HYGIENICKÉ POTŘEBY » TIERRA VERDE Gaia Magic Touch Čistící prostředek pro menstruační kalíšek 200 gr.


    

TIERRA VERDE Gaia Magic Touch Čistící prostředek pro menstruační kalíšek 200 gr.

Gaia Magic Touch Čistící prostředek pro menstruační kalíšek 200 g

skladem

 

Číslo produktu: 02490
Výrobce: Tierra Verde
EAN kód: 8594165002495
naše cena bez DPH: 106,6 Kč (4,4 EUR)
naše cena s DPH (21 %):
129,0 Kč (5,4 EUR)

Gaia Magic Touch Čistící prostředek pro menstruační kalíšek 200 gr

Gaia Magic Touch – čistící prášek pro menstruační kalíšek 200 gr

Gaia Magic Touch snadno vyčistí váš menstruační kalíšek. Přípravek šetrný k životnímu prostředí, neboť je rychle biologicky rozložitelný. Neobsahuje chlór.

 • Vhodné pro: menstruační kalíšek
 • Použití:
 • Pravidelně po každém cyklu: přiveďte v malém hrníčku asi 300 ml vody k varu, přidejte lžičku prášku Gaia Magic Touch a ponořte do vody menstruační kalíšek. Kalíšek vyvařte v roztoku po dobu několika minut. Ujistěte se, že se voda nevypaří, přímý kontakt silikonového kalíšku se suchým rozpáleným kastrolem kalíšek nenávratně poškodí.
 • V případě zbarvených kalíšků a starých skvrn: Přiveďte k varu 300 ml vody, odstavte z plamene, přidejte polévkovou lžíci prášku Magic Touch a kalíšek do vody ponořte. Nechte jej tam několik hodin nebo přes noc.
 • Složení: 30 % peruhličitan sodný, > 30 % hydrogenuhličitan sodný
 • Množství: 200g
 • Výrobce: Tierra Verde (ČR)

Gaia Magic Touch snadno vyčistí váš menstruační kalíšek. Přípravek šetrný k životnímu prostředí, neboť je rychle biologicky rozložitelný. Neobsahuje chlór.


Návod k použití:

(1) Pravidelně po každém cyklu: přiveďte v malém hrníčku asi 300 ml vody k varu, přidejte lžičku prášku Gaia Magic Touch a ponořte do vody menstruační kalíšek.

Kalíšek vyvařte v roztoku po dobu několika minut.

Ujistěte se, že se voda nevypaří, přímý kontakt silikonového kalíšku se suchým rozpáleným kastrolem kalíšek nenávratně poškodí.

(2)
V případě zbarvených kalíšků a starých skvrn:

Přiveďte k varu 300 ml vody, odstavte z plamene, přidejte polévkovou lžíci prášku Magic Touch a kalíšek do vody ponořte.

Nechte jej tam několik hodin nebo přes noc.

Složení:
> 30 % peruhličitan sodný, > 30 % hydrogenuhličitan sodný.

R-věty: R38 (Dráždí kůži), R41 (Nebezpečí vážného poškození očí). Xi - Dráždivý.

Skladujte v suchu při pokojové teplotě.

Tierra Verde s.r.o. byla založena v roce 2008 a je československou společností bez zahraniční účasti. Společnost věří na jakýkoliv čisticí prostředek existuje ekologická alternativa. Jejich cílem je (znovu) objevovat, vyvíjet, vyrábět a nabízet výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a zároveň s co nejlepším vlivem na člověka, společnost a Planetu.

Tierra Verde používá k výrobě ekodrogerie Yellow & blue skvělé mýdlové ořechy, které mají výborné mycí účinky.